Opublikowano

Używki a zdrowie

uzywkiNa podstawie badań przeprowadzonych przez ŚWIATOWĄ ORGANIZACJĘ ZDROWIA (WHO) twierdzę, że alkoholik zaczyna od piwa a gwałciciel od masturbacji. Te dane to prawda bo nie zanotowano nigdy zgonu po przedawkowaniu marihuany. Tymczasem walka z konopią pochłania kupę kasy i nabija statystyki policji. Czas edukować a nie delegalizować.

Wszystkie używki są złe, ale jeszcze gorsza jest ta cała propaganda wokół nich. Hasła w stylu: „nie pal”, „palenie zabija”,”nie zaczynaj palić” itd. Jestem pewna, ze ludzie układający te wszystkie hasełka są doskonale poinformowani i zdają sobie sprawę z tego, ze człowiek ma wrodzone podświadome wycinanie wyrazu „nie” i stara się za wszelką cenę kierować tym, co sam myśli jak to mu sie wydaje. Państwo na tym trzepie grube pieniądze, ale niestety i ja sama się do tego przyczyniam.

Palenie papierosów fatalnie wpływa na urodę a, w największym stopniu odbijają się na kondycji skóry. Okazuje się, że u osób palących procesy starzenia zachodzą w przyspieszonym tempie, a dodatkowo zmiany te, pomimo możliwości współczesnej kosmetologii, często są nieodwracalne.

Już lepiej przerzucić się na e-papierosy. Poczytaj więcej na www.e-papierosy.wroclaw.pl.